Je kunt er zelf een boot huren en zonder vaarbewijs 'kapitein' worden. Zo makkelijk is het om over het Canal du Midi te varen. Wij kozen echter voor de nòg makkelijkere manier en boekten een boottochtje bij een organisatie in de buurt. Sit back and relax, zeg maar ;) Ook gezellig.
Ben jij al eens naar het Canal du Midi geweest?
Liefs, Sarah
Wat leuk zo'n boottochtje! Ik ben er nooit geweest maar het ziet er mooi uit.
BeantwoordenVerwijderenJa, boottochtjes zijn altijd gezellig als de zon schijnt. Zeker in zo'n mooie omgeving :)
VerwijderenIk heb er eerlijk gezegd nog nooit over gehoord, oeps! Gaaf dat je zonder vaarbewijs mag varen.
BeantwoordenVerwijderenIk ben vrij zeker dat er wel meer mensen zijn die Canal du Midi niet kennen hoor ;) En ja, vond ik ook best leuk dat je zonder vaarbewijs mag varen!
Verwijderennog nooit van deze plek gehoord! Maar ziet er tof uit :)
BeantwoordenVerwijderenIs heel gezellig daar :)
VerwijderenZiet er een mooie plaats uit :)
BeantwoordenVerwijderenDat is het ook!
Verwijderenprachtige foto's
BeantwoordenVerwijderenDankjewel :)
VerwijderenWat gaaf zeg! Altijd leuk varen!
BeantwoordenVerwijderenLiefs,
Dascha
Ja, precies. Vind ik dus ook :)
VerwijderenWat een mooie plekjes bezoek je! Echt heel gaaf!
BeantwoordenVerwijderenCanal du Midi was inderdaad een erg gezellig plekje. Best rustgevend om daar rond te kunnen varen :)
VerwijderenWat leuk zeg, vier weken geleden was ik exact op dezelfde plaats op vakantie. Ik heb zelfs een ritje met de boot gemaakt op je foto ;) Was een geweldige vakantie. Ik vond Canal du Midi prachtig. Ik heb er zelf ook een heel artikeltje vol van met foto's.
BeantwoordenVerwijderenAaah, super leuk om te horen is dit :D Ik ga meteen op zoek naar jouw artikel. Ben benieuwd :)
Verwijderen